O FIRMIE

O FIRMIE

Firma GastroPlus została założona 10.07.1998r . Od początku istnienia działalności ważna była nie tylko sprzedaż , ale w równej mierze działalnośc usługowa - serwis urządzeń gastronomicznych. Pierwsza siedziba mieściła się przy ul. Wincentego Pola w Jeleniej Górze. Z upływem lat Firma rozrosła się i od 2003r., na stałe już , przeniesiona została do Jeleniej Góry-Cieplic przy ul. Wolności 241.Tu prężnie działa i dzięki właściwemu zarządzaniu rozwija się zdobywając co raz to nowych zadowolonych klientów.

Dobrze układająca się współpraca z czołowymi producentami branży gastronomicznej takimi jak: Fagor , Kromet , Edesa, Retigo , RM Gastro , Lozamet , Nakło, Mesko , Optimet oraz kompleksowe szkolenia , w których biorą udział nasi pracownicy gwarantują wysoki poziom oferowanych przez nas usług.

Posiadamy wykwalifikowany zespół serwisantów , przedstawicieli Firmy ds handlu w terenie oraz bogatą ekspozycję i magazyn w siedzibie przy ul. Wolności 241.Cele naszej Firmy są jasno sprecyzowane i niezmienne od lat - zadowolenie klienta. W swojej pracy kierujemy się uczciwością , lojalnością i rzetelnością.Oferujemy pomoc przy realizacji projektu już na etapie prac planowania , doboru sprzętu oraz montażu i szkoleniu w zakresie ich obsługi po serwis gawarancyjny i pogwarancyjny. Nie boimy się skomplikowanych zleceń. Doradzamy i realizujemy zarówno małe jak i wielkie przedsięwzięcia.W swojej działalności wyznajemy zasadę fair-play.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

sklep
sklep»
sklep
sklep»
sklep
sklep»
sklep
sklep»
sklep
sklep»
Słowa kluczowe tej strony: urządzenia gastronomiczne, wyposażenie gastronomii, wyposażenie cukierni, wyposażenie kuchni, wyposażenie baru, wyposażenie restauracji, piece konwekcyjno parowe, sprzęt gastronomiczny, piece konwekcyjno parowe, piece do pizzy, wyparzacze, sklep internetowy